Konsultacje rewitalizacyjne w sprawie ul. Garbary

Autor: MM fot. ZDM
REKLAMA

Już 12 lutego odbędą się warsztaty w ramach konsultacji społecznych dotyczących podjęcia prac rewitalizacyjnych w rejonie ulicy Garbary. Zainteresowani mogli wypełnić internetową ankietę już w grudniu zeszłego roku. Podczas spotkania odbędą się rozmowy o możliwych rozwiązaniach rewitalizacyjnych w przestrzeni ul. Garbary w Poznaniu.

W ankiecie wypełniający odpowiadali na pytania dotyczące bezpieczeństwa ruchu, możliwości parkowania na ul. Garbary czy atrakcyjności dla osób prowadzących działalność handlową i usługową.
 
Ankieta pozwoliła na opracowanie najważniejszych wytycznych dotyczących dalszych zmian w obszarze ul. Garbary. Kolejnym etapem jest spotkanie z mieszkańcami, które będzie dotyczyć odcinka staromiejskiego ul. Garbary od skrzyżowania z ulicami Małe Garbary, Ewarysta Estkowskiego do skrzyżowania z ulicami Strzelecką i Królowej Jadwigi.
 
Spotkanie odbędzie się 12 lutego o godzinie 17:00 w przestrzeni otwartej „Pawilonu” przy ul. Ewangelickiej 1. Więcej informacji można uzyskać u Dominiki Tomaszewskiej, tel. 61 878 56 60, dominika_tomaszewska@um.poznan.pl oraz Marty Cywińskiej, tel. 61 878 16 60, marta_cywinska@um.poznan.pl.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA