Poznawcze szlaki rekreacyjno-turystyczne leśnictwa Antoninek coraz bliżej

Autor: AK fot. PIM
REKLAMA

Być może już niedługo mieszkańcy Antoninka zyskają nowe miejsce rekreacji i wypoczynku. Trwa przetarg na wykonanie robót budowlanych przy inwestycji "Poznawcze szlaki rekreacyjno-turystyczne leśnictwa Antoninek".

W ramach inwestycji ma powstać nowa atrakcyjna ścieżka poznawcza, która stanie się terenem rekreacyjno-wypoczynkowym. Ścieżki poprowadzone zostaną m.in. przez tereny bagienne i w konarach drzew, co pozwoli na wyjątkowe doznania i bliski kontakt z naturą podczas spacerów.

Elementy szlaku mają dać możliwość pełnego wykorzystania rekreacyjnych walorów leśnictwa, pełniąc funkcje poznawcze i komunikacyjne na obu brzegach doliny.

Na trasie znajdą się również obiekty służące do aktywnego wypoczynku, mała architektura i miejsca do odpoczynku. Możliwe będzie ustawienie rowerów na stojakach, a na trasie pojawią się także tablice informacyjne.

Zgodnie z zamówieniem wybrany wykonawca będzie prowadził prace w trybie "projektuj i buduj". Musi opracować dokumentację projektową, a następnie wybudować trasę. W projekcie muszą zostać uwzględnione wskazane dyspozycje, w tym m.in. to, by ścieżka prowadzona w konarach drzew mogła być zamykana na noc.

Potencjalni wykonawcy mogą składać swoje oferty do 25 lutego. Na realizację zamówienia przewiduje się termin do 30 listopada 2019 roku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA