Enea Energetyk Poznań zmierzy się na wyjeździe SMS Szczyrk

Autor: MM fot. Piotr Hordych, Enea Energetyk Poznań
REKLAMA

Siatkarki Enea Energetyku Poznań w kolejnym ligowym spotkaniu zmierzą się na wyjeździe drużynę SMS-u Szczyrk. Początek spotkania w sobotę, 9 lutego, o godzinie 17:00.

W poprzedniej kolejce Poznanianki przegrały 2:3 w meczu na szczycie 1 Ligi Siatkówki Kobiet. Mimo przegranej wiceliderki ligi zdobyły cenny w ogólnym rozliczeniu punkt. Siatkarki do następnego spotkania podchodzą z pokorą.
"Jeszcze jest trochę czasu do najważniejszej fazy sezonu, czyli play-off. Mamy zdecydowanie nad czym pracować i poprawiać w swojej grze. Dyspozycja zdrowotna oraz nasza forma sportowa ma przyjść właśnie na decydującą fazę rozgrywek. Co nie znaczy, że nie chcemy wygrywać. Chcemy wygrywać, i jak zawsze cieszyć się grą w siatkówkę. Cieszyć tą grą też naszych kibiców! "
Klaudia Świstek, przyjmująca Enea Energetyk Poznań
Zawodniczka podkreśla także, że nie ma co patrzeć na ligową tabelę. Należy skupiać się tylko i wyłącznie na najbliższych spotkaniach. W poprzedniej rundzie rozgrywek „energetykgirls” pewnie pokonały zawodniczki ze Szczyrku przed własną publicznością. Należy jednak pamiętać, że drużyna SMS-u Szczyrk to młodzieżowa elita ucząca się gry pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Obecnie zajmują 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów.  
Początek spotkania w Szczyrku w sobotę 9 lutego o godzinie 17:00.  
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA