Biała Sobota w Poznaniu już jutro

Autor: MM
REKLAMA
Biała Sobota, która odbędzie się 9 lutego to wyjątkowy dzień skierowany do wszystkich poznaniaków, którzy na co dzień nie mają czasu na kontakt ze specjalistami. W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z wielu bezpłatnych porad lekarskich, badań diagnostycznych czy profilaktycznych.
Wydarzenie odbędzie się 9 lutego w godzinach od 9:00 do 13:00, w siedzibie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. świętego Stanisława Kostki przy ul. Głogowskiej 92 w Poznaniu. Wśród oferowanych badań będzie m.in mammografia, EKG, badanie wzroku i słuchu, cholesterolu czy poziomu krwi.
W ofercie są także porady lekarskie z zakresu kardiologii, interny, diabetologii, neurologii, endokrynologii, pulmunologii, urologii, ortopedii, chirurgii onkologicznej, profilaktyki raka gruczołu piersiowego, dietetyki i zdrowego żywienia, fizjoterapii, rehabilitacji kardiologicznej, psychologii, podologii, leczenia jąkania, światłoterapii i ziołolecznictwa.
Dodatkowo przygotowano ofertę dla poznaniaków opiekujących się osobami starszymi. Będą mogli oni skorzystać z instruktażu przeprowadzonego przy pomocy manekina geriatrycznego. Natomiast na poznańskich seniorach czekać będzie punkt informacyjny. Będą mogli tam poznać ofertę miasta dla seniorów, w tym informacje dotyczące Złotej Karty seniora.
Wszelkie informacje na temat oferty będą udzielane w oznaczonym punkcie informacyjnym na wprost głównego wejścia do budynku szkoły. Dodatkowo osoby z ograniczoną ruchomością i z niepełnosprawnościami będą mogły skorzystać z pomocy wolontariuszy czy z windy.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA