Rada Osiedla Stare Miasto chce rozdać 60 tysięcy złotych w ramach tegorocznej edycji staromiejskich grantów

Autor: AK
REKLAMA

Nawet do 10 tysięcy złotych dofinansowania można uzyskać na realizację wydarzeń i działań kulturalnych dla mieszkańców osiedla Stare Miasto. Rada Osiedla ogłosiła nabór ofert do tegorocznej edycji dofinansowań.

W tym roku na dotacje w zakresie realizacji wydarzeń i działań kulturalnych Rada Osiedla Stare Miasto chce przeznaczyć 60 tysięcy złotych. Maksymalna kwota pojedynczego dofinansowania wynosi 10 tysięcy złotych, a w ciągu roku jedna organizacja może uzyskać dofinansowanie w wysokości maksymalnie 20 tysięcy złotych.

Działania muszą być realizowane w ciągu nie dłuższym niż 90 dni w okresie od 15 lutego do 15 grudnia 2019 roku. Oferty mogą składać stowarzyszenia, fundacje, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, spółdzielnie socjalne mające gwarantowane w swoich statusach zapisy o działaniach kulturalnych.

We wniosku powinien znaleźć się opis działań wraz z kosztorysem. Akcje mają być skierowane do mieszkańców osiedla Stare Miasto.

Oferty należy przesyłać od dnia 15 lutego 2019 r drogą mailową na adres: osiedle_staremiasto@poznan.um.pl

Wnioski, które zostaną zarekomendowane przez Zarząd Osiedla będą przekazane do Wydziału Kultury UMP do końcowej akceptacji i przygotowania umów.

Konkurs potrwa do wyczerpania środków finansowych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA