Armia Poznań zaprasza do wstąpienia w jej szeregi

Autor: RB fot. MR
REKLAMA

Pasjonaci futbolu amerykańskiego mają znakomitą okazję, by spróbować swoich sił na boisku. W sobotę, 9 lutego, Armia Poznań przeprowadzi rekrutację nowych zawodników, którzy mogą dołączyć do jej szeregów na najbliższy sezon.

Armia Poznań to bardzo młoda drużyna, bowiem powstała zaledwie w zeszłym roku. Trudno jednak mówić o braku doświadczenia, ponieważ klub zrodził się po fuzji wcześniej funkcjonujących ekip - Patriotów oraz Kozłów. Teraz zjednoczone zespoły przystępują do Ligi Futbolu Amerykańskiego, gdzie liczą na osiągnięcie jak najlepszego wyniku.
Zainteresowane osoby mogą pomóc w osiągnięciu wyznaczonych celów, dołączając do drużyny. Okazją ku temu będzie rekrutacja, która odbędzie się w sobotę 9 lutego. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12:00 w sali Uniwersytetu Przyrodniczego przy ulicy Dojazd 7. Potencjalnych nowych graczy obserwować będzie Shannon O’Brien, trener, którzy przybył do Poznania z wieloletnim doświadczeniem ze Stanów Zjednoczonych.
W rekrutacji, jak przekonują trenerzy, uczestniczyć może niemalże każdy, niezależnie od rozmiarów, ponieważ każdy może znaleźć pozycję dla siebie. Ograniczeniem jest jedynie wiek, ponieważ trzeba mieć co najmniej 14 lat.
Zbliżający się sezon Ligi Futbolu Amerykańskiego rozpocznie się w marcu, a Armia zainauguruje go w Zielonej Górze starciem z tamtejszą Watahą. Przed poznańską publicznością futboliści zaprezentują się 7 kwietnia, a przeciwnikiem będą Rhinos Wyszków.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA