Ponad 40 tysięcy zwiedzających na Targach Pasji na MTP

Autor: MM fot. materiały prasowe
REKLAMA

Moc atrakcji na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Rybomania, Boatex, Survival Force Expo, ShootingPro i Knieje wchodzące w skład Targów Pasji przyciągnęły w sumie w miniony weekend ponad 40 000 odwiedzających.

Frekwencja podczas wydarzeń wynika z różnorodności oferty przygotowanej przez wystawców. W ramach Targów Pasji odwiedzający mogli m.in. podczas Rybomanii poznać najnowsze trendy w wędkarstwie czy podziwiać pokazy rzutowe i muchowe czy symulator holu.
Boatex był skierowany do wielbicieli sportów wodnych. Można było podziwiać łodzie, katamarany, kajaki, żaglówki i wiele innych. Dodatkowo prelekcje na scenie wspólnej Boatexu i Rybomanii wzbogaciły wydarzenie merytorycznie.
Na pasjonatów sztuki przetrwania, militariów czy wypraw survivalowych czekały targi Survival Force Expo. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się strzelnica ASG. Ponadto odwiedzający mogli podziwiać pojazdy wojskowe, transporter "KTO Rosomak", samochód terenowy HMMWC czyli tzw. "Humvee". Dodatkowo można było skorzystać z multimedialnego symulatora do szkoleń jednostek wojskowych.
Shooting Pro z kolei, to targi skierowane do miłośników tematyki strzelectwa. Wydarzenie odwiedziła Joanna Mazur, strzelec dynamiczny 3GUN&IPSC, mistrzyni Polski w Strzelbie Lady Standard.
Targi łowieckie Knieje, to nie tylko okazja do poznania historii, rzemiosła czy kultury myśliwskiej. Odwiedzający mogli podziwiać zawody strzeleckie, konkurs budowy ambon, koncerty, prezentację najpiękniejszych psów myśliwskich czy ptaków wykorzystywanych w sokolnictwie.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA