Nepal, jakiego nie znacie w Galerii Yes

Autor: MR
REKLAMA

Nepalska biżuteria etniczna, spotkanie z wolontariuszem uczącym w odbudowanej szkole w wiosce Bakrang, wystawa fotografii oraz kuchnia nepalska, muzyka i kultura – tego wszystkiego można było doświadczyć w piątkowy wieczór (1 lutego) w Galerii YES.

Z Nepalu pochodzi spora część kolekcji biżuterii etnicznej Magdy Kwiatkiewicz, która niewątpliwie reprezentuje w Polsce największy zbiór. Galerii YES na jeden wieczór stała się miejscem tętniącym nepalską kulturą, muzyką, kuchnią i rzecz jasna sztuką.

Maria Magdalena Kwiatkiewicz założycielka Galerii YES to nie tylko kobieta biznesu i kolekcjonerka biżuterii współczesnej, ale również podróżniczka i fotograf w jednej osobie realizująca również fascynującą pasję kolekcjonowania biżuterii etnicznej.

Poza imponującą kolekcją biżuterii i fotografii podczas wydarzenia odbyło się spotkanie z Jakubem Wrotkiem, wolontariuszem uczącym w odbudowanej szkole w Nepalu. Podzieli się on swoim doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami z pobytu w Nepalu. Zachęcił również do wolontariatu i włączenia się w projekty edukacyjne. Nie zabraknie również kuchni nepalskiej oraz muzyki z tego kraju.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA