Ruszył nabór projektów do kolejnej edycji cyklu Kulturalny Stary Rynek

Autor: RB fot. materiały organizatorów
REKLAMA

Ruszył nabór projektów do kolejnej edycji cyklu Kulturalny Stary Rynek. Artyści reprezentujący różne dziedziny będą mogli zaprezentować się poznaniakom podczas licznych wydarzeń.

Sezon letni dopiero przed nami, ale Estrada Poznańska już teraz rozpoczyna starania, by mieszkańcy Poznania oraz przyjezdni nie nudzili się w czasie pobytu na Starym Rynku i w jego okolicach. Tegoroczny Kulturalny Stary Rynek jest już piątą edycją tego cyklu wydarzeń. Osoby, które chcą uczestniczyć w wydarzeniach od dzisiaj mogą składać swoje propozycje projektów.
Nabór potrwa do 18 marca i ma na celu przygotowanie jak najlepszego planu koncertów, przedstawień czy wystaw artystycznych. Tegoroczną nowością są konsultacje konkursowe, które odbędą się 13 lutego i 6 marca. Po uprzednim zgłoszeniu się poprzez adres email: r.wasowicz@estrada.poznan.pl będzie można na nich porozmawiać o swoim projekcie i wprowadzić do niego poprawki.
Wyłonione oferty będą miały okazję zaprezentować swoje projekty latem tego roku na Starym Rynku i w jego okolicach. W zeszłym roku zorganizowano około 70 wydarzeń, w których wzięło udział ponad 10 tysięcy osób. Zaprezentowały się między innymi zespoły muzyczne reprezentujące wiele gatunków muzycznych, wystawiano również wiele sztuk teatralnych skierowanych zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Tegoroczna pula konkursu opiewa na kwotę 120 tysięcy złotych.
Szczegóły oraz wymagane dokumenty można znaleźć na stronie internetowej Estrady Poznańskiej.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA