Ferie w Kinie Rialto - seanse i warsztaty dla dzieci w najbliższy weekend

Autor: AK fot. archiwum
REKLAMA

Ferie zimowe w Wielkopolsce powoli dobiegają końca. Nie oznacza to jednak, że dzieci w Poznaniu będą się nudzić. Kino Rialto zaprasza do siebie w sobotę i niedzielę na specjalne pokazy i warsztaty.

Przez całe ferie w Kinie Rialto można oglądać specjalne seanse filmowe skierowane do najmłodszych dzieci. Wybrano trzy tytuły, z ktorych dwa prezentowane są w drugim, czyli obecnie trwającym. Są to "Chłopiec z burzy" i "Asterix i Obelix: Tajemnica magicznego wywaru".

Pierwszy jest opowieścią o kilkuletnim chłopcu, który wraz z tatą mieszka nad oceanem. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone malutkie pelikany. Wydarzenie to okazuje się być początkiem wzruszającej, pełnej humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem.

Drugi to kultowe przygody bohaterów komiksu przeniesione do animowanej odsłony.

W sobotę zostaną zaprezentowane oba filmy: o godzinie 11:00 dzieci poznają przygoty Asterixa i Obelixa, a półtorej godziny później, czyli o 12:30 rozpocznie się seans "Chłopiec z burzy".

Z kolei w niedzielę o godzinie 11:30 odbędą się warsztaty zabawowo-ruchowe dla najmłodszych. Godzinę później na kinowym ekranie pojawią się Asterix i Obelix.

Bilety dostępne są online oraz w kasie biletowej kina.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA