Bezpłatne warsztaty charakteryzacji

Autor: JJ fot. poglądowa
REKLAMA

W najbliższą niedzielę, 27 stycznia, w siedzibie Inkubatora Kultury Pireus odbędą się bezpłatne warsztaty charakteryzacji. Zainteresowani zapoznani zostaną między innymi z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi malowania twarzy.

Program spotkania jest bardzo bogaty. Jego uczestnicy dowiedzą się między innymi jak operować pędzlami i cieniami do powiek czy jak efektywnie używać farb do ciała. Nie zabraknie także instrukcji dotyczących malowania twarzy w taki sposób, aby uniknąć nierówności.
Największych fanów charakteryzacji ucieszą wskazówki dotyczące tworzenia tzw. efektów specjalnych. Prowadzący warsztaty powiedzą jak przy pomocy makijażu postarzyć twarz o 10, 20 lub 30 lat, jak przygotować klej do skóry czy sztuczną krew oraz jak przygotować sztuczny zarost.
 
Udział w warsztatach odbywających się w siedzibie Inkubatora Kultury Pireus przy ulicy Głogowskiej 35 będzie bezpłatny. Podczas wydarzenia odbywającego się w godzinach 13:00-16:00 będzie można jednak wesprzeć projekt poprzez wrzucenie datków do puszki.
Organizatorzy podkreślają, że uczestnictwu w zajęciach towarzyszy wyrażenie zgody na publikację przez organizatorów wizerunku w celach promocyjnych.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA