Romantyczne Chwile w Hotelu Almond

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. Hotel Almond
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Romantyczny spacer przy zachodzie słońca w historycznym mieście nad morzem, kolacja przy świecach i wspólny relaks w SPA - właśnie tak mogą wyglądać tegoroczne Walentynki. Poznaniacy chcący spędzić to święto w wyjątkowy sposób mogą wybrać się na kilkudniowy wyjazd poza miastem. Hotel Almond położony nad Motławą w sercu Gdańska zapewni Romantyczne Chwile zakochanym.

Walentynki to czas, w którym zakochani w szczególny sposób chcą świętować swój związek. Co roku coraz więcej osób decyduje się na spędzenie ich poza rodzinnym miastem, z dala od codziennych obowiązków i spraw. Święto to nieodzownie kojarzy się z romantycznością, a ta z kolei od wieków przez wielu utożsamiana jest m.in. z kolacją przy świecach czy spacerem po plaży o zachodzie słońca.

Jedno i drugie, a także szereg innych atrakcji zapewnią romantyczne chwile w Hotelu Almond w Gdańsku. Dawniej fabryka kakao i marcepanu, dziś miejsce, w którym historia i tradycja łączy się z nowoczesnością i komfortem. Od 2016 roku jest ważnym punktem Starego Przedmieścia zarówno pod względem relaksu i wypoczynku, jak i spotkań biznesowych.

Pomimo położenia w historycznym centrum miasta, zaledwie kilka minut od Fontanny Neptuna, obiekt zapewnia swoim gościom kameralną, wyciszającą atmosferę i miejsce do odpoczynku od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo Motławy gwarantuje poczucie prawdziwej przystani relaksu.

Zakochani mogą skorzystać ze specjalnej oferty walentynkowej, jaką przygotował Hotel. Romantyczne chwile trwać będą w dniach 14-17 lutego 2019 roku.

Podczas walentynkowego pobytu para zostanie przywitana bukietem kwiatów i butelką wina, która czekać będzie na zakochanych w ich komfortowym, dwuosobowym pokoju. Zgodnie z zasadą „przez żołądek do serca”, przygotowano również czterodaniową kolację pełną afrodyzjaków z kieliszkiem Kir Royal. Menu zostało specjalnie skomponowane przez Szefa Kuchni hotelowej Restauracji Magiel, w której potrawy przygotowywane są w oparciu o koncepcję live cooking. Na zakochanych czeka także obfite śniadanie w formie bufetu z pełnowartościowymi, lokalnymi produktami, których szeroki wybór zaspokoi każde podniebienie.

To jednak nie koniec atrakcji. Pary będą mogły skorzystać również z relaksacyjnego masażu dla dwojga oraz z nieograniczonego dostępu do strefy SPA & Wellness z basenem, jacuzzi oraz saunami: suchą i parową. Dodatkowo, 14 i 16 lutego, w hotelowej restauracji, będzie można posłuchać kameralnej muzyki na żywo.

Spędzenie Walentynek w Hotelu Almond to dla poznaniaków dobra okazja do romantycznego relaksu poza miejscem zamieszkania i codziennej rutyny. Dbałość o szczegóły i komfort gości, co jest jednym z priorytetów Hotelu zapewnią im udane Święto Zakochanych w przytulnej atmosferze.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem +48 58 351 90 20 lub mailowo: rezerwacja@hotelalmond.pl

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA