Ekskluzywne okapy wyspowe Nortberg – postaw na najwyższą jakość!

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Chcesz zamontować w swojej kuchni wyspę z kuchenką? W takim przypadku warto dobrać do niej okap wyspowy. Razem z nim można skutecznie odprowadzać nadmiar pary oraz zapachy powstające przy gotowaniu. Jeśli nie wiesz, jaki model wybrać, postaw na najwyższą jakość od marki Nortberg!

W wielu polskich kuchniach montuje się obecnie zabudowę w formie wyspy kuchennej – umieszczona pośrodku pomieszczenia wyspa daje dodatkową przestrzeń, która może między innymi służyć do przygotowywania posiłków, ich jedzenia, daje więcej miejsca do przechowywania.

Na wyspie kuchennej można zainstalować także płytę kuchenki elektrycznej lub gazowej. Najlepiej dobrać do niej także okap wyspowy, który będzie skutecznie pomagał w utrzymaniu świeżego powietrza w kuchni – niezależnie od tego, co chcesz ugotować.

Okap wyspowy – idealny duet z kuchenką na wyspie

Do wyspy kuchennej najczęściej wybierane są okapy wyspowe, które mają kształt tradycyjnego okapu, cylindra, prostopadłościanu albo sześcianu. To okapy widoczne z każdej strony, pośrodku których znajduje się turbina służąca do pochłaniania powietrza, a wraz z nim pary wodnej i zapachów, które powstają przy przyrządzaniu potraw.

Okapy te mogą pracować w dwóch trybach – jako pochłaniacze lub jako wyciągi. Okapy w formie wyciągów współpracują z instalacją wentylacyjną, aby odprowadzać zużyte powietrze, dlatego konieczne jest wcześniejsze wykonanie odpowiedniego podłączenia. Pochłaniacze nie muszą być podłączane do wentylacji – posiadają filtry, które aktywnie neutralizują zapachy.

W okapach wyspowych, podobnie jak w innych modelach okapów, stosuje się dwa rodzaje filtrów, a mianowicie filtry aluminiowe oraz filtry węglowe. Filtry aluminiowe wyłapują cząsteczki tłuszczu, z kolei filtry węglowe odpowiedzialne są za pochłanianie kuchennych aromatów i odświeżanie powietrza.

Okapy wyspowe dostępne są w różnych wariantach wzorniczych do wyboru – największym powodzeniem cieszą się modele o nowoczesnym designie, ale w ofertach producentów można znaleźć też takie, które będą pasowały do bardziej klasycznych, tradycyjnych aranżacji.

Jednym z liderów w dostarczaniu takich okapów jest polska marka Nortberg. Dlaczego warto wybrać jej produkty 

Nortberg – najwyższa klasa okapów kuchennych

Nortberg dostarcza okapy kuchenne już od 2011 roku. Firma posiada w swojej ofercie szeroką gamę różnych modeli, w tym między innymi tradycyjne okapy przyścienne kominowe i podszafkowe, ale także okapy montowane do sufitu – modele wyspowe oraz sufitowe.

W asortymencie marki Nortberg znajduje się kilkadziesiąt różnych rodzajów okapów wyspowych, które można wpasować do każdej kuchni. To zarówno modele pracujące jako wyciągi, jak również pochłaniacze, których nie trzeba podłączać do instalacji wentylacyjnej 

Nortberg tworzy swoje okapy wyspowe z najwyższej jakości materiałów, między innymi stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego. Maksymalną wydajność pracy zapewniają włoskie turbiny, które są w stanie szybko i sprawnie poradzić sobie z zanieczyszczonym powietrzem. 

Okapy są sterowane z wykorzystaniem paneli dotykowych lub też z użyciem pilotów pozwalających na wybranie odpowiedniego trybu pracy. Jasne oświetlenie zapewniają energooszczędne i trwałe diody SMD LED. W okapach Nortberg stosowane są także inne praktyczne rozwiązania, między innymi timery pozwalające na wyznaczenie czasu pracy urządzenia.

Okapy wyspowe firmy Nortberg można zakupić on-line – oferta zaprezentowana jest w sklepie internetowym: www.nortberg.pl

Zatem jeśli chcesz zamontować w swojej kuchni wyspę wraz z kuchenką, dobierz do niej okap wyspowy – dzięki niemu możesz zadbać o czystość i świeżość powietrza przy gotowaniu wszystkich rodzajów potraw!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA