Studio Browar Piątek - odcinek 17.

Autor: Jakub Janiel
REKLAMA

Gościem najnowszego odcinka Studio Browar Piątek będzie między innymi Karolina Binek, studentka jednej z poznańskich uczelni, która w wieku 17 lat wydała swoją pierwszą książkę. W programie porozmawiamy także o odbywającym się w niedzielę 27. Finale WOŚP oraz o otwartych przesłuchaniach, które zorganizuje Asz.Teatr. Na naszej scenie wystąpi Julia Krawczyńska.

Karolina Binek opowie nam o tym jak wyglądała praca nad jej debiutancką książką oraz jak zrodził się pomysł na napisanie tego utworu. Nie zabraknie wspomnień z jego premiery i spotkań autorskich. Dowiemy się także czy w księgarniach zobaczymy w najbliższym czasie jej kolejne dzieło.

Martyna Łokuciejewska z Centrum Kultury ZAMEK zdradzi nam z kolei jakie atrakcje zaplanowano dla mieszkańców miasta z okazji odbywającego się w najbliższą niedzielę 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poznamy szczegółowy program wydarzenia i dowiemy się w jakich miejscach w Poznaniu będzie można spotkać wolontariuszy.

Będziecie mieli również okazję wysłuchać rozmowy z Anną Szymczak, szefową poznańskiego Asz.Teatru. W styczniu odbędą się otwarte przesłuchania, w ramach których być może ktoś z Was dołączy do zespołu aktorów tego teatru. Jak będą wyglądały przesłuchania i na co muszą być przygotowani zainteresowani? Tego dowiemy się już dzisiaj.

Na naszej scenie będziemy podziwiać Julię Krawczyńską.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA