Schronisko dla zwierząt w Poznaniu znów zagra dla WOŚP. Można wylicytować spacery ze schroniskowymi psami

Autor: AK fot. schronisko dla zwierząt w poznaniu
REKLAMA

Już w niedzielę 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Poznaniu do akcji zbierania funduszy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych po raz kolejny przyłączy się Schronisko dla zwierząt w Poznaniu. Na licytację trafiła możliwość spaceru z psami ze schroniska.

Choć na co dzień pomagają zwierzętom to chcą przyłączyć się także do pomocy małym pacjentom w polskich szpitalach. Już po raz kolejny Schronisko dla zwierząt w Poznaniu wystawiło na licytacje możliwość wyjścia na spacer z podopiecznymi placówki. Jak podkreślają pracownicy i wolontariusze, w tym przypadku osoby biorące udział w aukcji pomagają podwójnie - psom i dzieciom, ponieważ zwierzęta otrzymują radość jaką jest wyjątkowy spacer, a dzieci możliwość ratowania ich zdrowia i życia.

Na aukcjach odbywających się online można wylicytować trzy spacery. Psa, z którym odbędzie się przechadzka wybierze z grupy wyselekcjonowanych przez schronisko zwierząt osoba, która wygra licytację.

Online odbywają się trzy aukcje:

- trwająca do 16 stycznia

- trwająca do 19 stycznia

- trwająca do 23 stycznia

Dodatkowo, w dniu 27. Finału podczas wydarzeń organizowanych przez Sztab WOŚP Ławica będzie możliwość wylicytowania kolejnych trzech spacerów. W ubiegłym roku podczas schroniskowych aukcji udało się uzbierać kilkaset złotych na rzecz WOŚP.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA