Rodzinne czytanie w Bibliotece Raczyńskich

Autor: JJ
REKLAMA

Biblioteka Raczyńskich zaprasza rodziców i ich pociechy do spędzenia czasu z książką w roli głównej. Będzie to już kolejna po m.in. CZYTATACH akcja mająca na celu popularyzację czytelnictwa organizowana przez tę instytucję.

Tym razem, dzięki rodzinnemu czytaniu, zgromadzeni w Bibliotece Raczyńskich przypomną sobie historię rodzeństwa, którego losy przedstawione zostały w uwielbianych na całym świecie „Opowieściach z Narnii” autorstwa C. S. Lewisa. O przygodach przeżytych przez dzieci w tajemniczej krainie opowiedzą aktorzy poznańskiego Asz.Teatru.

Przeniesienie się myślami do Narnii dzięki wyjątkowej interpretacji artystów to jednak nie wszystko, co czeka na zainteresowanych. Nie zabraknie również okazji do tego, aby w pełni poczuć się jak bohaterowie utworu i… osobiście przejść przez magiczną starą szafę.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 12 stycznia. Jego uczestnicy w budynku Biblioteki Raczyńskich przy Al. Marcinkowskiego 23 spotkają się o godzinie 11:00. Wstęp na blisko godzinne czytanie będzie wolny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA