"Niezawodni w walce. Działania bojowe Wojsk Wielkopolskich w latach 1919-1920” wykład otwarty w PTPN już dziś

Autor: AK fot. MC
REKLAMA

Już dzisiaj kolejna w cyklu, a zarazem pierwsza w 2019 roku okazja do udziału w wykładzie otwartym w ramach projektu „Poznański sposób na niepodległość”. Spotkanie organizuje Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk. Tym razem, uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładu "Niezawodni w walce. Działania bojowe Wojsk Wielkopolskich w latach 1919-1920”.

Projekt „Poznański sposób na niepodległość” to cykle wykładów otwartych prowadzonych przez ludzi nauki, poświęconych tematyce odzyskiwania przez Polskę niepodległości z uwzględnieniem wydarzeń i postaci związanych z Wielkopolską.

Dzisiejszy wykład "Niezawodni w walce. Działania bojowe Wojsk Wielkopolskich w latach 1919-1920” wygłosi dr Bartosz Kruszyński z Zakładu Historii Wojskowej Instytutu Historii UAM.

Tradycyjnie już wykładowi będzie towarzyszyć wystawa tematyczna, która zostanie przygotowana przez pracowników Biblioteki PTPN.

Wykład odbędzie się dzisiaj o godzinie 18:00 w Sali Posiedzeń PTPN. Wstęp zarówno na niego jak i na wystawę jest wolny.

Projekt „Poznański sposób na niepodległość” jest objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Prezydenta Miasta Poznania, dofinansowywany z budżetu miejskiego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA