Akcja Wieloryb - nadaj starym przedmiotom drugie życie

Autor: JJ
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Wiele osób posiada w domu przedmioty, które w ich oczach straciły już swój dawny blask i zalegają obecnie na najwyższych półkach czy w ciemnych zakamarkach. Z myślą o oddaniu ich w ręce nowych właścicieli powstało przedsięwzięcie pod hasłem Wieloryb, które odbędzie się w Starym Browarze.

Akcja będzie idealną okazją dla osób, które chciałyby nadać posiadanym przez siebie przedmiotom drugie życie poprzez przekazanie ich nowym właścicielom - zainteresowanych zakupem wyjątkowych artykułów z bogatą historią nie brakuje. Jak przekonują organizatorzy, Wieloryb stworzy możliwość wymiany czy sprzedaży rzeczy, które jednym przestały się już podobać, a innych zachwycą swoim pięknem.

Strefa wypełniona zostanie niezwykłymi przedmiotami. Wśród nich znaleźć będzie można między innymi złoto, srebro czy elektronikę - smartfony, konsole i aparaty. Pojawi się także kolekcja unikatowych ubrań. Nie zabraknie również okazji do odpoczynku i napicia się aromatycznej kawy.

Strefa Wieloryb zostanie otwarta na terenie Pasażu (poziom 0) 11 stycznia i będzie dostępna do 21 stycznia. Odwiedzający Stary Browar będą korzystać z niej od poniedziałku do soboty w godzinach od godziny 9:00 do 21:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA