Autobusy jadące od strony Podolan nie będą dojeżdżały do pętli Strzeszyn.
Linia numer 146:
BORANTA – … – Strzeszyńska – Biskupińska – INSTYTUT MR
Linia numer 160:
Od pierwszych kursów do godziny 13:00 we wszystkie dni:
GARBARY – … – Szczawnicka – Druskienicka – DUKIELSKA
DUKIELSKA – Druskienicka – Strzeszyńska – Kosowska – Zakopiańska – Szczawnicka – … – GARBARY
Od godziny 13:00 do ostatnich kursów we wszystkie dni:
GARBARY – … – Szczawnicka – Zakopiańska – Kosowska – Strzeszyńska – Druskienicka – DUKIELSKA
DUKIELSKA – Druskienicka – Szczawnicka – … – GARBARY
Linia numer 168:
POZNAŃ GŁÓWNY – … – Strzeszyńska – Kosowska – Zakopiańska – Biskupińska – INSTYTUT MR
Z uwagi na konieczność tymczasowego wycofania linii numer 160 (60) z wykonywania kursów szkolnych do szkoły przy ul. Safony, uruchomiona zostanie dodatkowa linia numer 106, funkcjonująca tylko w dni nauki szkolnej, na trasie:
Linia numer 106:
SAFONY – Wergiliusza – Literacka – Koszalińska – STRZESZYNEK
Na trasie autobus zatrzymywać się będzie na wszystkich przystankach oprócz Koszalińska/Działki i Strzeszyn I.
Autobusy nie będą wjeżdżać na pętlę Literacka i w związku z tym nie będą zatrzymywać się na przystanku Literacka, a w zamian za to zatrzymania nastąpią na przystanku Hezjoda.
Linia numer 236:
POZNAŃ GŁÓWNY – … – Strzeszyńska – Kosowska – Zakopiańska – Biskupińska – INSTYTUT MR
Linia numer 246:
POZNAŃ GŁÓWNY – … – Wojska Polskiego – Witosa – Aleje Solidarności – Piątkowska – Lechicka – Lutycka – Podolańska – Golęcińska – Koszalińska – Literacka – PUSZKINA