Kurs Kajakarstwa Nizinnego i Górskiego - spotkanie informacyjne już jutro!

Autor: AK fot. AKK Panta Rei
REKLAMA

AKK Panta Rei przy Politechnice Poznańskiej zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Kursu Kajakarstwa Nizinnego i Górskiego. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób pełnoletnich, bez względu na posiadane doświadczenie. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla chętnych już jutro!

To już kolejna edycja kursu. Uczestnicy biorą udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych. Te ostatnie odbywają się m.in. na basenach i jeziorach. Wraz ze zdobywanymi umiejętnościami sięgać będą po kolejne doświadczenia, w tym m.in. spływy nizinne, które odbędą się w kwietniu i maju. Nie zabraknie również spotkań integracyjnnych, które pomogą w zdobyciu znajomych do kajakarskich wypraw w przyszłości.

Kurs rozpocznie się w lutym, jednak w styczniu odbywać się będą spotkania organizacyjne. Pierwsze z nich już jutro, 8 stycznia, o godzinie 19:00. Chętni powinni udać się do siedziby w DS nr 2 przy ul. Jana Pawła II 26 w sali nr 013 (piwnica) o godzinie 19:00.

Zajęcia skierowane są do wszystkich osób pełnoletnich, bez względu na posiadane doświadczenie. Nie jest wymagany status studenta.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA