Ulica Półwiejska wśród najbardziej prestiżowych adresów w Polsce według rankingu agencji CBRE

Autor: AK
REKLAMA

Ulica Półwiejska znalazła się w rankingu „Top 10 high streets w Polsce” przygotowanym przez agencję CBRE wyróżniającą ulice o największym potencjale handlowym nazywając je „najbardziej prestiżowymi adresami w Polsce”.

Agencja CBRE jest największą na świecie firmą doradczą i inwestycyjną w sektorze nieruchomości komercyjnych, która obsługuje inwestorów, najemców oraz właścicieli nieruchomości. W Polsce działa od 2000 roku.

Ranking agencji CBRE ukazuje ulice z największym potencjałem handlowym, które łączą prestiżowe obiekty handlowo-biurowe z walorami turystycznymi miast. „Najbardziej prestiżowe adresy” pełnią kilka funkcji jednocześnie.

Zlokalizowane w centrach miast mają dobry dojazd i są blisko popularnych obiektów turystycznych. Co ważne, przyciągają one zarówno najbardziej prestiżowe marki znane w kraju i na świecie jak i lokalne i unikalne.

Ulica Półwiejska w Poznaniu znalazła się na 7. miejscu w rankingu agencji. Jak podkreślono, prowadzi ona niemal do samego Starego Rynku, czyli jednego z najważniejszych punktów turystycznych, historycznych i rozrywkowych miasta. Sąsiaduje także z prestiżową dzielnicą biurową i hotelową.

Liczne małe i duże sklepy i butiki, a także restauracje i kawiarnie dopełniają i współbudują jej potencjał zakupowy. Duże znaczenie ma także Stary Browar, który w 2005 roku został uznany przez ICSC (International Council of Shopping Centres) za najlepsze centrum handlowe średniej wielkości na świecie.

Poza ul. Półwiejską w rankingu znalazły się także ulice: Nowy Świat w Warszawie, Marszałkowska w Warszawie, Chmielna w Warszawie, Floriańska w Krakowie, Długi Targ i Długa w Gdańsku, Plac Trzech Krzyży w Warszawie, ul. Świdnicka we Wrocławiu oraz al. Jerozolimskie w Warszawie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA