Zawody pływackie Gwiazdka 2018 już jutro na Chwiałce

Autor: AK fot. UMP
REKLAMA

Ponad 600 chętnych zgłosiło się do startu w zawodach pływackich Gwiazdka 2018, które już jutro odbędą się na basenie na Chwiałce.

Będzie to już 41. edycja zawodów, w których udział biorą chętni, którzy od września uczestniczyli w zajęciach doskonalenia pływania na pływalni na Chwiałce i potrafią samodzielnie przepłynąć 25 metrów.

"Zawody są podsumowaniem całego semestru zajęć na naszym basenie i stanowią świetną zachętę do doskonalenia umiejętności pływackich w dalszej części sezonu. Liczymy, że zawodnicy, którzy wystartują w zawodach gwiazdkowych, pojawią się również na zawodach zamykających cały sezon nauki, czyli pod koniec maja"
Łukasz Miadziołko, dyrektor POSiR

Już jutro po raz kolejny zmierzą się ze sobą zawodnicy w różnym wieku. Dzień rozpocznie rywalizacja najmłodszych, czyli dzieci z roczników 2012 i młodszych. Około godziny 13:30 rozpocznie się konkurs rocznika 2002 i starszych.

Jak informuje organizator, czyli Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, odbędzie się ponad 50 konkurencji, wśród których znalazła się również m.in. sztafeta rodzic + dziecko.

Każdy z uczestników otrzyma dyplom oraz słodki upominek.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA