Wybrano wykonawcę kolejnych odcinków Wartostrady

Autor: AK fot. PIM
REKLAMA

Trzy kolejne odcinki Wartostrady o łącznej długości 2,5 kilometra zostaną wykonane przez firmy Paweł Mróz PJM  Nadzór i Realizacja  Robót  Budowlanych z Poznania oraz Waldemar  Illman BUDNET z Czerwonaka. Wkrótce nastąpi podpisanie umowy na realizację inwestycji.

Trzy nowe odcinki ścieżki pieszo-rowerowej na terenach nadwarciańskich mają zostać zaprojektowane do sierpnia 2019 roku i wybudowane do końca I kwartału 2020 roku.

Połączą one rejon mostu Królowej Jadwigi z parkiem w Starym Korycie Warty, ulice Czartoria i Chwaliszewo oraz poprowadzą pieszych i rowerzystów przy Bramie Poznania ICHOT, nad Cybiną.

Podobnie jak pozostałe odcinki trasy także i te nowe będą oświetlone i wyposażone w monitoring oraz elementy małej architektury. Staną również punkty zliczania rowerów z pętlą indukcyjną, a w rejonie mostu św. Rocha, mostu Chrobrego oraz dworca Garbary trzy zadaszone, monitorowane parkingi typu Bike & Ride z miejscem na 36 rowerów.

Podczas przetargu, w którym wyłoniono wykonawcę robót za najlepszą wybrano ofertę firm Paweł Mróz PJM  Nadzór i Realizacja  Robót  Budowlanych z Poznania oraz Waldemar  Illman BUDNET z Czerwonaka. Konsorcjum wyceniło realizację zlecenia na niecałe 13,9 miliona złotych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA