Studio Browar Piątek - odcinek 15.

Autor: Jakub Janiel
REKLAMA

W najnowszym odcinku Studio Browar Piątek dowiemy się jakie rodzaje choinek występują na rynku oraz jak je pielęgnować. Powiemy Wam też o świątecznych atrakcjach przygotowanych przez Stary Browar. Podsumujemy również kończący się rok z firmą Komputronik. Dowiemy się m.in. jakie były jej największe sukcesy i jakie plany ma na nadchodzący, 2019 rok. Na naszej scenie wystąpi Robert Wojciechowski. 

Jeśli ktoś z Was nie kupił jeszcze choinki lub jeśli nabył już drzewko, ale nie wie jak je pielęgnować, to przygotowany przez nas materiał z pewnością okaże się pomocny. Już w piątek poznacie rodzaje drzewek dostępne są na rynku. Dowiemy się jakie cechy ma każdy gatunek i w jaki sposób jest uprawiany. Nie zabraknie także praktycznych sposobów na pielęgnację choinki, które pozwolą zachować jej pożądany wygląd.

Stary Browar z okazji zbliżających się świąt przygotował dla swoich klientów wiele atrakcji. W weekend 22 i 23 grudnia w Starym Browarze spotkamy Gwiazdora z workiem prezentów, który obdaruje upominkami zarówno najmłodszych jak i tych starszych. Na odwiedzających Stary Browar czekają również specjalne świąteczne strefy. Jakie? O tym powiemy w Studio Browar Piątek.

W najnowszym odcinku programu dowiemy się także z jakich sukcesów w kończącym się roku najbardziej dumna jest firma Komputronik oraz poznamy jej plany na nadchodzący, 2019 rok. Porozmawiamy także między innymi o wprowadzonych i zaplanowanych do wdrożenia zmianach w salonach sprzedaży.

Na koniec odcinka na naszej scenie wystąpi Robert Wojciechowski.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA