Nauczyciele otrzymali awanse zawodowe

Autor: AK fot. UMP
REKLAMA

Kolejni nauczyciele poznańskich placówek oświatowych otrzymali awanse na stopień nauczyciela mianowanego. By go otrzymać musieli oni wykazać się osiągnięciami jako pedagodzy, swoimi dotychczasowymi projektami oraz zdać egzamin.

Nominacje otrzymały 33 osoby, które są nauczycielami w poznańskich szkołach różnych typów.

„Awans zawodowy był poprzedzony ciężką pracą. W imieniu swoim i prezydenta Jacka Jaśkowiaka składam Państwu serdeczne gratulacje. Niewystarczające jest stwierdzenie, że praca w oświacie jest ważna i potrzebna. Każdy z nas ma w sercu nauczycieli, którzy kiedyś podali nam pomocną dłoń. Czasami byli wymagający, ale dzisiaj z perspektywy czasu wiemy już, że przygotowali nas do życia.”
Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta PoznaniaPodczas spotkania w Urzędzie Miasta Mariusz Wiśniewski wspomniał m.in. o pracach Miasta nad założeniami przyszłej polityki oświatowej. Poznań chce wspierać zarówno nauczycieli jak i uczniów, stwarzając im odpowiednie warunki do pracy i nauki.

Nauczyciele złożyli również uroczyste ślubowanie po otrzymaniu aktów nadania awansu zawodowego, a z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia, złożono także życzenia świąteczne.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA