Zawodniczki Enea Energetyk Poznań wygrały ostatni w tym roku mecz na własnym boisku

Autor: AK fot. Piotr Hordych, Enea Energetyk Poznań
REKLAMA

Zawodniczki Enea Energetyk Poznań zakończyły 2018 rok na własnym boisku pewną wygraną w meczu z UKS Szóstka Mielec. Poznanianki ostatni mecz w tym roku rozegrają na wyjeździe z BlueSoft Mazovia Warszawa.

W sobotę zawodniczki z Poznania niespodziewanie przegrały 2:3 z Karpatami Krosno. W niedzielę po porażce nie było już jednak śladu. Pierwszy set był najbardziej wyrównany, a ostatecznie zakończył się zwycięstwem gospodyń 25:18.

W drugiej odsłonie zawodniczki drużyny gości prowadziły już nawet przewagą 8 punktów. Poznanianki nie poddały się jednak i rozpoczęły odrabianie strat, by także i w tym secie doprowadzić do wygranej 25:18.

W trzecim secie nie było już wątpliwości co do tego, kto wygra mecz. Podopieczne trenera Marcina Patyka pokonały rywalki 25:16.

„Dziewczyny z Mielca chwilami naprawdę bardzo dobrze broniły, było więc trochę kłopotów ze skończeniem ataków plus nasze przestoje w grze, ale najważniejsze, że zwyciężyłyśmy. Chciałyśmy się w tej hali bardzo dobrze pokazać, bo to nasz ostatni mecz tutaj w 2018 roku. Święta dla nas oraz naszych kibiców będą z pewnością zdecydowanie lepsze”
Katarzyna Urbanowicz, Enea Energetyk Poznań


Ostatnie w tym roku spotkanie zawodniczki z Poznania rozegrają na wyjeździe, w Warszawie, gdzie zmierzą się z BlueSoft Mazovia Warszawa.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA