Poruszająca wystawa National Geographic od dziś w Starym Browarze

Autor: AK fot. materiały organizatorów
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Już dziś w Słodowni Starego Browaru zostanie otwarta wystawa National Geographic, która ma nie tylko pokazać piękno natury, ale także uświadomić co może stracić ludzkość, jeśli człowiek nie zacznie dbać o przyrodę.

Projekt National Geographic Photo Art ma podnieść świadomość zarówno dzieci jak i dorosłych na temat znaczenia przyrody oraz gatunków zagrożonych. Porusza problem zaniedbania, a często także niszczenia planety przez człowieka, a tym samym pozbawiania wielu gatunków zwierząt ich naturalnego środowiska.

Autorem fotografii jest Joel Sartore, którego zdjęcia regularnie ukazują się w magazynie National Geographic. Podczas wieloletnich podróży po świecie udało mu się sfotografować ponad 7 tysięcy gatunków zwierząt, które są zagrożone wyginięciem.

Wystawa, która dostępna będzie od dzisiaj do końca 2018 roku w Słodowni, to kolejna akcja Starego Browaru, która wskazuje na problem niszczenia przyrody i gatunków zagrożonych wyginięciem. Przez całe lato w Parku Starego Browaru można było oglądać ogromne modele zagrożonych gatunków owadów Puszczy Karpackiej pt. "Ratujmy serce Karpat".

Stary Browar stara się wykorzystać swoją markę i zaufanie społeczeństwa do edukacji i działań społecznych na rzecz przedsięwzięć edukacyjnych. To nie tylko centrum handlowe, ale także centrum sztuki i edukacji społecznej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA