Ukradł motorower, walizkę i 3 kg kiełbasy

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Policjanci z Posterunku Policji w Ujściu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do pomieszczenia gospodarczego na terenie gminy Ujście. Łupem złodziei padł motorower, walizka oraz 3 kg kiełbasy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 3 tys. złotych. Funkcjonariusze odzyskali w całości skradzione mienie. Zatrzymani to mieszkańcy gminy Ujście. Za popełnione przestępstwo grozi im kara więzienia do 10 lat.

Jak ustalili zajmujący się sprawą policjanci z Posterunku Policji w Ujściu, do zdarzenia doszło w nocy z 3 na 4 grudnia bieżącego roku na terenie gminy Ujście. W tym czasie nieznani sprawcy po uprzednim uszkodzeniu drzwi wejściowych oraz okna do pomieszczenia gospodarczego, weszli do środka. Złodzieje ukradli motorower, walizkę oraz 3 kg kiełbasy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 3 tys. złotych.

Po otrzymaniu informacji o zdarzeniu policjanci z Posterunku Policji w Ujściu rozpoczęli poszukiwania włamywaczy. Funkcjonariusze na bieżąco analizowali wszystkie uzyskane informacje w tej sprawie i wpadli na trop amatorów cudzego mienia. Policjanci ustalili, że do pomieszczenia gospodarczego włamało się dwóch mieszkańców gminy Ujście. Zostali oni zatrzymani.

Mężczyźni przyznali się do popełnionego czynu. Oświadczyli, że chcieli zarobić trochę pieniędzy i dlatego postąpili tak nieodpowiedzialnie. Po włamaniu jeden z nich prowadził motorower, a drugi niósł walizkę z kiełbasą. Funkcjonariusze odzyskali wcałości skradzione mienie, które z powrotem trafiło do właściciela. Zatrzymani to Ukradli motorower, walizkę i 3 kgmieszkańcy gminy Ujście w wieku 19 i 21 lat. Za popełnione przestępstwo grozi kara więzienia do 10 lat.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA