Studio Browar Piątek - odcinek 14.

Autor: MR, Jakub Janiel
REKLAMA

W najnowszym odcinku Studio Browar Piątek porozmawiamy o Studenckich Targach Sztuki, które przygotowuje Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu. Dowiemy się także więcej o Konkursie 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2018. Organizatorzy Imienin Łazarza powiedzą z kolei jakie atrakcje w związku z tym wydarzeniem przygotowane zostaną dla mieszkańcach miasta. Na naszej scenie wystąpi Filip Obiała. 

Studenckie Targi Sztuki będą wyjątkową okazją do nabycia dzieł stworzonych przez studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Już w piątek dowiemy się jakie przedmioty pojawią się na tegorocznej edycji wydarzenia. Czy znajdą się wśród nich takie, które będzie można wykorzystać jako świąteczne prezenty dla bliskich?

Gościem programu będzie również Ewelina Muraszkiewicz, koordynatorka Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2018. W ramach akcji wyłonionych zostanie 30 najlepszych projektów okładek. Celem przedsięwzięcia jest przegląd obowiązujących tendencji w tej dziedzinie sztuki.

Porozmawiamy także o Imieninach Łazarza 2018. To impreza, która z pewnością kolejny raz wzbudzi zainteresowanie nie tylko mieszkańców tej dzielnicy, ale i wszystkich poznaniaków. Program wydarzenia jest bogaty, a jego organizatorzy zdradzą nam jakie atrakcje zostały zaplanowane na sobotę, 15 grudnia.

Najnowszy odcinek Studio Browar Piątek uświetni występ Filipa Obiały.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA