Warsztaty Świadoma Mama dla przyszłych i obecnych rodziców

Autor: AK
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Już w najbliższą środę, w Starym Browarze po raz kolejny odbędą się warsztaty Świadoma Mama, podczas których poruszone zostaną poruszone takie tematy, jak m.in. dziecięce choroby zakaźne, wady wymowy u dziecka, bezpieczeństwo dziecka w podróży, chustonoszenie, a także te związane z przygotowaniem do porodu i okresem tuż po narodzinach dziecka.

Świadoma Mama to cykl warsztatów, które organizowane są w Starym Browarze dla rodziców z dziećmi i par oczekujących potomka. Poruszane są tematy z szeroko pojętej tematyki opieki nad dzieckiem. Do dyspozycji uczestników są eksperci i specjaliści, którzy służą pomocą i z chęcią odpowiadają na pytania rozwiewając wątpliwości. Przy okazji każdego ze spotkań poruszane są inne tematy.

Warsztaty, które odbędą się jutro, 12 grudnia, podzielone są na dwie części: dla rodziców z dziećmi oraz dla par spodziewających się dziecka. Pierwsza odbędzie się w godzinach 11:00-15:00, a druga od 16:00 do 20:00.

Dla każdego z uczestników przygotowany zostanie drobny upominek i każdy będzie mógł skorzystać z darmowej sesji fotograficznej.

Obowiązują zapisy:

- dla obecnych mam

- dla przyszłych mam

Ambasadorką jutrzejszego spotkania będzie Paulina Holtz.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA