Świąteczna Bimba ponownie na ulicach Poznania

Autor: JJ fot. MPK archiwum
REKLAMA

Już w nadchodzący weekend poznaniacy przejadą się tramwajem, który regularnie pojawia się w stolicy Wielkopolski przed Bożym Narodzeniem. Zaplanowano liczne atrakcje dla całych rodzin

Tradycja, która trwa w Poznaniu od 17 lat, już w najbliższą niedzielę, 9 grudnia doczeka się kontynuacji. Pierwszy raz w tym roku ulicami miasta przejedzie ozdobiony światełkami i bombkami tramwaj poznańskiego Gwiazdora, a towarzyszyć będą mu Śnieżynki i kolędnicy, którzy zadbają o radosny nastrój mieszkańców.
 
W bimbie na najmłodszych czekać będą gry i konkursy dotyczące świątecznych tradycji. Dla tych, którzy dobrze odpowiedzą na pytania konkursowe przygotowane zostana nagrody. Nikt nie opuści także pojazdu bez słodkości.
 
Pierwszym przystankiem będą Ogrody, następnie bimba przejedzie trasą: Dąbrowskiego, Fredry, Mielżyńskiego, plac Wielkopolski, rondo Śródka, Jana Pawła II, Kórnicka, most św. Rocha, Podgórna, plac Wolności, Fredry, Dąbrowskiego, Ogrody.
 
Kolejną okazją do przejechania się bimbą Gwiazdora mieszkańcy miasta będą mogli cieszyć się już 16 grudnia. Wtedy na pokładzie znajdą się także członkowie Zespołu Tańca Ludowego Poznań AWF. Kolędy wykonają studenci, którzy sprawią, że Poznań na dobre wypełni się świąteczną atmosferą.
REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA