Debiut Nawałki przy Bułgarskiej udany – Lech Poznań wygrał ze Śląskiem Wrocław

Lech Poznań pokonał na własnym boisku Śląsk Wrocław w meczu 18. kolejki Lotto Ekstraklasy. Dla trenera Adama Nawałki był to pierwszy mecz na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu w roli selekcjonera Kolejorza.

Na trybunach poznańskiego stadionu zasiadło ponad 5 tysięcy kibiców. Zawodnicy zdają sobie sprawę z tego, że muszą odzyskać zaufanie miłośników Kolejorza po kilku meczach, w których nie pokazali się z najlepszej strony na boisku.

Dla nowego szkoleniowca Lecha Poznań, Adama Nawałki był to debiut na stadionie przy Bułgarskiej.

Kibice długo czekali na bramki dla gospodarzy. Dopiero w 75. minucie do siatki gości trafił Joao Amarala, a wynik na 2:0 podwyższył w 99. minucie Christian Gytkjaer.