Studio Browar Piątek - odcinek 13.

Autor: Jakub Janiel
REKLAMA

Najnowszy odcinek programu Studio Browar Piątek będzie można oglądać na żywo już w najbliższy piątek o godzinie 15:00. Naszym gościem będzie m. in. aktor Michał Grudziński, który zdradzi nam jak wygląda praca w teatrze i na planie filmowym. O najnowszych trendach w modzie oraz jesiennych wyprzedażach opowie z kolei stylistka Natalia Penar. Porozmawiamy także o trwającym Festiwalu Ale KIno!. Na naszej scenie wystąpi zespół Siostra Braci Grimm.

Michał Grudziński o swoim dzieciństwie, nauce aktorstwa i najważniejszych punktach kariery zawodowej opowiedział w emitowanym na portalu programie „Studio Browar Historia”. Tym razem spotkanie z aktorem będzie okazją do poruszenia bardziej współczesnych tematów. Poznamy między innymi specyfikę pracy w teatrze i na planie filmowym.

Grudzień to miesiąc jesienno-zimowych wyprzedaży. Czy warto z nich korzystać i czy rzeczywiście są one okresem, kiedy możemy kupić ubrania w niezwykle atrakcyjnych cenach? O tym porozmawiamy ze stylistką Natalią Penar, która opowie także o najnowszych trendach w modzie i przekaże kilka praktycznych rad dotyczących dobierania stylizacji jesienią i zimą.

Porozmawiamy także o trwającym Międzynarodowym Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino!. To już 36. odsłona przeglądu skierowanego głównie do dzieci i młodzieży. Jak przebiega festiwal i jakie wydarzenia czekają na poznaniaków do 9 grudnia? Tego dowiemy się już w najbliższy piątek.

Na koniec 13. odcinka Studio Browar Piątek na żywo wystąpi zespół Siostra Braci Grimm.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA