Stary Browar rozdaje tysiąc świątecznych choinek

Autor: AK fot. Jakub Krzyżanowski
Artykuł sponsorowany

Stary Browar rozpoczyna akcję, w której można zdobyć choinkę na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Do rozdania jest ich 1000 w różnych rozmiarach, a niektóre mają wysokość aż 2 metrów. Akcja rusza dzisiaj, w Mikołajki.

Trudno wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia bez choinki. Stary Browar postanowił rozdać aż tysiąc drzewek dla swoich klientów.

Dekoracyjne choinki to jodły kaukaskie, które mogą zdobić dom przez kilka tygodni, ponieważ nie zrzucają igieł. Są dobre szczególnie do domów, w którym są alergicy, małe dzieci i zwierzęta, ponieważ nie wydzielają intensywnego zapachu, a ich igły nie kłują. Dostępne są w Starym Browarze mają wysokość 150-200 cm. Klient otrzymuje je jako ścięte i zapakowane w ochronną siatkę.

Akcja rozpoczyna się dzisiaj. Aby odebrać drzewko w parku od ul. Ratajczaka należy okazać paragony na kwotę powyżej 500 złotych za zakupy w Starym Browarze, które zostały zrobione od 6 do 24 grudnia. Z uwagi jednak na ograniczoną liczbę dostępnych drzewek, choinki będą wydawane do wyczerpania zapasów.

Regulamin akcji dostępny jest online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA