WIELKIE NAZWISKA Z WIELKIEGO EKRANU, OKIEM ARTYSTKI - EWY JASEK W V.A. GALLERY POLAND!!!

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum

6 grudnia br. dzięki wystawie "Złota klatka" przeniesiemy Państwa do świata malarstwa Ewa Jasek. Twórczość Artystki choć budzi skojarzenia z popartem lat 60. i 70. ubiegłego wieku, swoją estetykę a nawet ornamentykę czerpie ze współczesności. Można raczej powiedzieć, że jej malarstwo nawiązuje do najlepszych „tradycji gatunku”; od Lautrec’a, poprzez Basquiat’a po twórczość Pągowskiego i Świerzego, wnosząc własne środki ekspresji.

Ewa Jasek jest absolwentką PWSSP. Jest artystką, której główną pasją jest malarstwo, ale odnosi również sukcesy w fotografii, rysunku, a ostatnio także w cyfrowej grafice. Od wielu lat jest animatorem kultury, organizatorem warsztatów, plenerów i wystaw. Przez kilkanaście lat prowadziła pozaszkolną edukację artystyczną dla dzieci i młodzieży, jednocześnie tworząc i poszukując własnego artystycznego języka wypowiedzi.

W swoim dorobku artystycznym uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą. Prace Ewy Jasek znalazły nabywców nie tylko w krajach europejskich, ale także w prywatnych kolekcjach w Australii i USA.

Wernisaż 6. grudnia 2018, godzina 18.00, Sala Multiroom, Metalmex - akcesoria meblowe,

ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo

Więcej: https://www.va-gallery.pl/ewa-jasek/

More: https://www.va-gallery.pl/ewa-jasek-2/

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA