Śliskie drogi i szereg kolizji i wypadków w Poznaniu

Autor: AK fot. poglądowa

Lekki przymrozek nad ranem spowodował, że w niektórych miejscach na drogach jest ślisko. W połączeniu z nieostrożnością niektórych kierowców skutkuje to kolizjami i wypadkami na poznańskich ulicach.

Poza dachowaniem samochodu na ul. Bukowskiej, doszło także do kolizji na ul. Ściegiennego, przed ul. Głogowską na pasie w kierunku centrum miasta. Na miejscu są już służby, jednak występują duże utrudnienia w ruchu, przez co tworzy się korek, który sięga na wysokość ul. Pogodnej.

Do zderzenie samochodów doszło także w rejonie Minikowa, na wiadukcie na ul. Baranowskiej, gdzie także należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

Na ul. Starołęckiej samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wpadł do rowu, na miejscu jest już policja, która pomaga w kierowaniu ruchem.

Śliska nawierzchnia przyczyniła się także do zderzenia na ul. Hlonda, przed skrzyżowaniem z ul. Bałtycką. Rozbite pojazdy blokują lewy pas ruchu.

Do stłuczki doszło również na skrzyżowaniu ul. Energetycznej z Bałtycką, gdzie także powstają utrudnienia w ruchu.

Problemy także na ul. św. Wawrzyńca, gdzie pod wiaduktem kolejowym doszło do wypadku. Nieprzejezdny jest lewy pas w kierunku ul. Dąbrowskiego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA