Dziś po Poznaniu będzie jeździł wyjątkowy tramwaj

Autor: tel
REKLAMA

W weekendy 1-2, 8-9, 15-16 grudnia 2018 r. po Poznaniu będzie jeździć Betlejemska Bimba. Zabytkowy tramwaj będzie przewoził poznaniaków po stałej trasie a kulminacyjny przystanek będzie znajdować się przy Poznańskim Betlejem na Placu Wolności.Podczas dwóch weekendów poprzedzających Wigilię Bożego Narodzenia na ulice naszego miasta wyruszy zabytkowy tramwaj ustrojony w roziskrzone światełkami girlandy  i świąteczne dekoracje. Nie tylko widać, ale i słychać go będzie z daleka, bo z jego pokładu  rozbrzmiewać będą  popularne kolędy. 

W tramwaju będzie kilku świętych Mikołajów z workami pełnymi słodkich prezentów. Będą nimi obdarowywać  wszystkie dzieci, które zechcą wziąć udział w quizach i konkursach. 

Tramwaj N+ND będzie wyruszał z Ogrodów o godz. 16.00, 17.00, 18.00 i 19.00 i pojedzie trasą: Ogrody - Dąbrowskiego - Kraszewskiego - Święty Marcin - Marcinkowskiego - Podgórna - Dowbora Muśnickiego - Kórnicka - Jana Pawła II - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Podgórna - Marcinkowskiego - Plac Wolności - 27 Grudnia - Fredry - Dąbrowskiego - Ogrody

Każdy kto już chce poczuć magię świąt może dziś przejechać się tramwajem z bogatą historią.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA