Nowy inwestor w Poznaniu

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum

Conectys, firma outsourcingowa z Rumunii, otworzyła swoje biuro w Poznaniu. Do końca roku chce zatrudnić 100 pracowników, także na stanowiskach kierowniczych.

Conectys jest dużym dostarczycielem usług zewnętrznych. Oferuje swoim klientom outsourcing, multijęzyczną obsługę i wsparcie techniczne przez całą dobę. Firma ma swoje siedziby w 8 miejscach na całym świecie: w Rumunii, Belgii, na Tajwanie, Filipinach i w USA. Zatrudnia ok. 2 tysięcy pracowników, którzy obsługują klientów w 35 językach. Poznańskie biuro jest pierwszym w Polsce - do końca roku firma chce w nim zatrudnić ok. 100 osób.

- Wybraliśmy Poznań ze względu na jego doskonałe zaplecze - mówi Arnold Cobbaert, CEO Conectys. - Znajduje się tu wiele uniwersytetów i uczelni, które przyciągają młodych i zdolnych ludzi z całej Europy. To zapewnia nam wykwalifikowaną i - dzięki obecności w mieście wielu innych firm - doświadczoną kadrę. Istotne jest też lotnisko, które zapewnia bezpośrednie połączenia międzynarodowe. To wszystko gwarantuje, że Poznań jest dobrym miejscem na dalszy rozwój firmy.

Poznańskie biuro Conectys mieści się w biurowcu Maraton przy ul. Królowej Jadwigi 43, ale firma planuje w najbliższych miesiącach przeprowadzkę do nowej siedziby. Uroczyste otwarcie tymczasowego biura odbyło się w piątek (30 grudnia).

- Cieszę się, że wybraliście właśnie Poznań - mówił Bartosz Guss, zastępca prezydenta Poznania. - Nasze miasto skutecznie wspiera inwestorów. Wierzę, że i tym razem współpraca będzie doskonała.

Pracę w Conectys mogą znaleźć osoby posługujące się biegle językiem polskim oraz językami obcymi: angielskim, niemieckim lub rosyjskim. Firma szuka moderatorów treści, specjalistów ds. obsługi i wsparcia klienta, a także kadry zarządzającej średniego lub wyższego stopnia.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://www.conectys.com/careers.html

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA