Studio Browar Piątek - odcinek 12.

Autor: JJ, MR
REKLAMA

W najnowszym odcinku programu Studio Browar Piątek przedstawimy Aleksandrę Dzierzkowską, która wygrała maraton w Nowym Jorku. Porozmawiamy także o sukcesie Blow Up Hall 5050 Hotel, którego restauracja została wyróżniona w przewodniku Gault&Millau Polska. Naszym gościem będzie również Marcelina Furmanek, trenerka personalna - poznamy dzięki niej sposób na walkę z osłabieniem organizmu poprzez aktywność fizyczną. Na naszej scenie wystąpi Dawid Michewicz.

Aleksandra Dzierzkowska jest nauczycielką w jednej z poznańskich szkół. W tym roku zwyciężyła w zorganizowanym w Nowym Jorku maratonie - zajęła pierwsze miejsce w kategorii kobiet w wieku 55-59 lat. W piątek opowie nam o drodze do tego sukcesu i o swoich planach związanych z dalszymi startami w zawodach.

Porozmawiamy także o sukcesie osiągniętym przez restaurację Blow Up Hall 5050. Hotel po raz kolejny zaprezentowany został w prestiżowym „Żółtym Przewodniku” Gault&Millau Polska. O tym wyróżnieniu porozmawiamy m.in. z szefem kuchni Tomaszem Purolem, który przedstawi nam także nowe, jesienne menu dostępne w Blow Up Hall 5050.

Trenerka personalna Marcelina Furmanek pomoże nam z kolei znaleźć odpowiedź na pytanie jak z wykorzystaniem aktywności fizycznej walczyć z osłabieniem organizmu, na które narażeni jesteśmy m.in. poprzez wyjątkowo niską jak na tę porę roku temperaturę. Instruktorka zaprezentuje także kilka ćwiczeń, które każdy z powodzeniem może wykonać w domu.

Na koniec programu na naszej scenie wystąpi Dawid Michewicz.

Sponsorem programu jest firma Samsung 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA