"Dobry Start" ostatnie dni na złożenie wniosku

Autor: AK
REKLAMA

Jeszcze tylko do piątku, 30 listopada, można składać wnioski o świadczenie „Dobry Start” bez konsekwencji utraty uprawnienia do tego świadczenia.

Poznańskie Centrum Świadczeń przypomina, że wnioski złożone po 30 listopada nie zostaną rozpatrzone.

Program „Dobry Start” to dodatkowe 300 złotych dla rodziców lub opiekunów na uczące się dziecko, które nie ukończyło jeszcze 20. roku życia (lub 24., jeśli posiada odpowiednie orzeczenie o niepełnosprawności bądź potrzebie kształcenia specjalnego). Wypłata środków jest jednorazowa i bez względu na wysokość dochodów rodziców bądź opiekunów.

Od 1 lipca do 23 listopada w Poznaniu złożono już ponad 37 tysięcy wniosków, a wypłacono już około 15 milionów złotych dla prawie 50 tysięcy dzieci.

Wnioski przyjmowane są drogą tradycyjną, w Poznańskim Centrum Świadczeń przy ul. Wszystkich Świętych 1 oraz ul. Małachowskiego 10, a także mailową za pośrednictwem portalu Emp@tia lub systemów bankowości elektronicznej.

W przypadku braku możliwości złożenia wniosku osobiście lub elektronicznie, papierowy formularz wniosku można przesłać na adres Poznańskiego Centrum Świadczeń. Trzeba jednak pamiętać, że aby otrzymać świadczenie wniosek musi wpłynąć do Poznańskiego Centrum Świadczeń do 30 listopada 2018 roku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA