Studio Browar Piątek - odcinek 11.

Autor: Jakub Janiel
REKLAMA

Na najbliższy piątek zaplanowano premierę nowego odcinka programu Studio Browar Piątek, w którym zaprosimy na organizowane przez poznańskie MPK obchody Katarzynki 2018 oraz rozpoczynający się 23 listopada Nostalgia Festival Poznań. Naszym gościem będzie także Anna Kapczyńska, autorka książki „Zjeżona”. Jak zwykle sprawdzimy też znajomość gwary poznańskiej w cyklu „Test na poznaniaka” oraz zapowiemy odbywające się w weekend wydarzenia kulturalne. Na koniec odcinka na naszej scenie wystąpi Jakub Kusior. Zaprasza Jakub Janiel. 

Obchody święta patronki tramwajarzy, św. Katarzyny, co roku wzbudzają zainteresowanie mieszkańców miasta. Przedstawiciel poznańskiego MPK powie jakie atrakcje tym razem przygotowane zostaną dla uczestników imprezy oraz przedstawi miejsce, w którym to wydarzenie zostanie zorganizowane.

Porozmawiamy także o rozpoczynającym się 23 listopada Nostalgia Festival Poznań. Przedstawimy ideę tego przedsięwzięcia oraz szczegółowy program wydarzeń kulturalnych, które przez kilka dni z tej okazji będą odbywać się w stolicy Wielkopolski.

W studiu pojawi się także Anna Kapczyńska, aktorka związana z poznańskim Asz.Teatrem, która wydała książkę pod tytułem „Zjeżona”. Już w piątek dowiemy się jak powstał pomysł na stworzenie tego wydawnictwa. Poznamy także odpowiedź na pytanie czy autorka planuje przygotowanie kolejnej książki.

Jak co tydzień w cyklu „Test na poznaniaka” sprawdzimy również znajomość gwary poznańskiej oraz przedstawimy wydarzenia kulturalne odbywające się w nadchodzący weekend. Na naszej scenie 23 listopada wystąpi Jakub Kusior.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA