"Dobry Sąsiad 2018". Wybrano tegorocznych laureatów

Autor: AK fot. Rada Osiedla Stare MIasto archiwum
REKLAMA

Na Starym Mieście po raz drugi wybrano Dobrych Sąsiadów, czyli lokalnych przedsiębiorców, którzy swoim zachowaniem i działalnością pokazują, że prowadzenie interesu nie musi być nastawione jedynie na zysk właściciela, ale także z korzyścią dla lokalnej społeczności.

Po raz pierwszy tytuł „Dobrego Sąsiada” przyznano w ubiegłym roku. Inicjatorem i organizatorem konkursu jest rada Osiedla Stare Miasto, a projekt objęty jest patronatem prezydenta Jacka Jaśkowiaka.

Wyróżniani są przedsiębiorcy, dla który liczy się nie tylko własny zysk, ale także dobra sąsiedzka atmosfera i budowanie więzi społecznych, a swoim zachowaniem mogą być wzorem dla innych.

Już dzisiaj w Urzędzie MIasta odbędzie się uroczystość, podczas których tegoroczni laureaci otrzymają dyplomy i certyfikaty. Przedsiębiorcy będą mogli nakleić oznakę „Dobrego Sąsiada” np. na drzwiach wejściowych do swojego lokalu czy firmy, co będzie dodatkowym wyróżnieniem.

W tym roku wyróżniono: listonosza Grzegorza Kmitę-Patyczaka, szewca Bernarda Jakubowskiego, przedstawiciela branży gastronomicznej i rozrywkowej Michała Marcinkowskiego, animatorów Poznańskiej Sceny Młodych Annę Zalewską Powalisz i Krzysztofa Powalisza, Kawiarnię Artystyczna Kólttura, restaurację Ptasie Radio, pizzeria Pansa Piena, Stowarzyszenie Pedagogów Riposta, Klub Ośmiu Zespołu Szkół Odzieżowych, CK Zamek oraz filię Biblioteki Raczyńskich na Chwaliszewie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA