Studio Browar Piątek - odcinek 10.

Autor: Jakub Janiel
REKLAMA

Nadchodzi premiera nowego odcinka programu Studio Browar Piątek. Zaprosimy Was w nim na rozpoczynający się 17 listopada Jarmark Bożonarodzeniowy oraz przedstawimy nowy poznański escape room. Naszym gościem będzie również Andrzej Goliński, prowadzący program „Studio Browar Historia”. Jak zwykle sprawdzimy też znajomość gwary poznańskiej w cyklu „Test na poznaniaka” oraz zapowiemy odbywające się w weekend wydarzenia kulturalne. Na koniec odcinka na naszej scenie wystąpi Przemo Urbaniak. Zaprasza Jakub Janiel. 

17 listopada w Poznaniu rozpocznie się Betlejem Poznańskie. Otworzy je Jarmark Bożonarodzeniowy 2018, do którego przygotowania już trwają. Jakie atrakcje będą na Was czekać w ramach tej świątecznej imprezy i jakie przysmaki przygotowane zostaną w tym roku? Tego dowiemy się podczas rozmowy z Anną Dorną, organizatorką wydarzenia.

Przedstawimy również nowy poznański escape room, który wyróżnia się nie tylko wyjątkowymi wnętrzami, ale także swoją ogromną powierzchnią. Czy jego właściciel zdradzi nam jakiekolwiek wskazówki dotyczące rozwiązania przygotowanych zagadek? Odpowiedź na to pytanie poznacie już w piątek.

Naszym gościem będzie również Andrzej Goliński, prowadzący program „Studio Browar Historia”. Opowie nam o tym w jaki sposób poszukuje niezwykłych historii, które przedstawia w swojej audycji. Poznamy także najbardziej cenny materiał, w jakiego posiadaniu jest pasjonat historii.

Jak zwykle sprawdzimy też znajomość gwary poznańskiej w cyklu „Test na poznaniaka” oraz zapowiemy odbywające się w weekend wydarzenia kulturalne. Na koniec odcinka na naszej scenie wystąpi Przemo Urbaniak.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA