LOT uruchomi nowe międzynarodowe połączenie z Ławicy? Na razie zwiększa ilość połączeń z Warszawą

Autor: AK
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Wraz z letnim rozkładem lotów na 2019 rok prawdopodobnie zwiększy się ilość połączeń lotniczych między Poznaniem a Warszawą. Wiele wskazuje także na to, że na wiosnę przybędzie Poznaniowi również międzynarodowych połączeń realizowanych przez LOT.

O zwiększeniu ilości połączeń między Poznaniem a Warszawą realizowanych z poznańskiego lotniska poinformował poseł Szymon Szynkowski vel Sęk. Informację tę potwierdził już port lotniczy Poznań - Ławicy podkreślając, że jest w stałym kontakcie z LOTem i jeśli kwestie operacyjne nie pokrzyżują planów, to szóste w ciągu dnia połączenie zostanie uruchomione wraz z nowym, letnim rozkładem lotów na 2019 rok.

Chodzi tu prawdopodobnie o popołudniowy lot ze stolicy Polski do Poznania.

Poseł wspomniał również o dużym prawdopodobieństwie uruchomienia nowego międzynarodowego połączenia z Ławicy, które ma być realizowany przez LOT. Jak napisał na swoim profilu Facebook, omawiał to już z prezesem linii lotniczej.

Szansą dla Poznania zwiększyć miała m.in. zaplanowana na przyszły rok międzynarodowa konferencja, tzw. "szczyt bałkański", która odbędzie się w stolicy Wielkopolski.

Obecnie połączenia między Poznaniem a Warszawą cieszą się dużym zainteresowaniem pasażerów. To dobry sposób dla przemieszczania się m.in. dla osób pracujących i regularnie kursujących między tymi miastami, a także do przesiadki na dalsze loty z Warszawy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA