Lech Poznań remisuje na wyjeździe z Jagiellonią

Autor: MR, vid. x-news
REKLAMA

W meczu 15. kolejki Lech Poznań zmierzył się z Jagiellonią w Białymstoku. Biało-niebiescy pod wodzą Dariusza Żurawia po serii mało udanych występów rozpoczęli mecz pod dużą presją ze strony poznańskich kibiców, którzy oczekują od drużyny lepszych wyników. 

Mecz nie rozpoczął się pomyślnie dla Lecha, szybka strata gola jednak nie zniechęciła podopiecznych Żurawia. Po dośrodkowaniu Darko Jevtić’a piłkę do bramki skierował Thomas Rogne. Szybkie wyrównanie sprawiło, że Poznaniacy z każdą minutą kreowali coraz to więcej skutecznych akcji. 6 minut później od pierwszego gola Lechitów padła druga bramka, której tym razem autorem został Wasielewski. Do szatni niebiesko-biali schodzili z trzema punktami. 

Druga połowa to seria niewykorzystanych okazji i błędów. Ekipa z Białegostoku potrzebowała jedynie 5 minut po gwizdku rozpoczynającym druga połowę, aby strzelić drugą bramkę i wyrównać wynik spotkania. Po stracie gola, Lech Poznań nieudolnie próbował zmienić rezultat spotkania. W 71. minucie piłka po raz trzeci wpadła do bramki gospodarzy, jednak według sędziów Trałka był na pozycji spalonej i gol nie został uznany. 

Dziewięć minut przed końcem spotkanie zostało przerwane z powodu dużego zadymienia spowodowane przez kibiców, którzy odpalili race na stadionie. Mecz jednak został szybko wznowiony, a rezultat, aż do ostatniego gwizdka arbitra nie uległ zmian. Lech Poznań wraca do domu z jednym punktem. 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA