Studio Browar Piątek - odcinek 9.

Autor: Jakub Janiel
REKLAMA

Zbliża się premiera nowego odcinka programu Studio Browar Piątek. Naszym gościem będzie Paweł Sakowski, poznański aktor, który wystąpi w serialu „Gra o tron”. Zaprosimy Was także na odbywające się w najbliższy weekend Poznańskie Targi Piwne oraz przedstawimy działalność międzynarodowej organizacji ELSA. Porozmawiamy również o zaplanowanych na najbliższe tygodnie imprezach w klubie SQ. Na koniec odcinka na naszej scenie wystąpi zespół C Major Seven. 

Paweł Sakowski to aktor poznańskiego Teatru u Przyjaciół, którego w przyszłym roku będziemy mieli okazję podziwiać w popularnym na całym świecie serialu „Gra o tron”. W jaki sposób przypadkowe spotkanie w irlandzkim pubie doprowadziło do otrzymania roli w produkcji? Tego dowiemy się już w piątek.

Naszym gościem będzie również pomysłodawca Poznańskich Targów Piwnych, sędzia piwny Grzegorz Stachurski. Powie nam jak długo trwała praca nad tegoroczną edycją wydarzenia oraz co przygotowano dla odwiedzających. Grzegorz Stachurski zdradzi nam także między innymi jakie trunki będą czekać na zainteresowanych oraz jak przebiegnie sama degustacja.

Przedstawimy Wam również działalność Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA. Dowiemy się czym zajmuje się ta organizacja i nad jakimi projektami pracuje.

W naszym studio gościć będziemy również przedstawiciela klubu SQ, który nie tylko opowie nam o zaplanowanych na najbliższe tygodnie imprezach, ale przede wszystkim zdradzi nam szczegóły dotyczące cieszącego się ogromnym zainteresowaniem wydarzenia CIRCUS INFERNO – Resurrectio!, które obędzie się 17 listopada.

Na koniec odcinka na naszej scenie wystąpi zespół C Major Seven.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA