XI Rajd Seniora już w niedzielę na Torze Poznań

Autor: AK fot. materiały organizatorów
REKLAMA

Jeszcze tylko do dzisiaj przyjmowane są zgłoszenia na na XI Rajd Seniora, który odbędzie się 11 listopada na Torze Poznań.

Uczestnicy, czyli osoby po 60. roku życia, będą mogli sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia samochodu, a także skorzystać z porad specjalistów.

Choć bazą Rajdu jest Tor Poznań, to około 50-kilometrowa trasa została wyznaczona w jego okolicach. Na samym torze odbędzie się za to próba samochodowa, pokazy oraz prelekcje.

Podczas rajdu odbędzie się również seminarium poświęcone uczestnictwu osób starszych w ruchu drogowym. Organizatorzy, zgodnie z hasłem przewodnim wydarzenia „Zażywaj młodości do późnej starości” będą starali się udowodnić, że osoby po 60. roku życia także mogą być aktywne.

Uczestnicy mogą liczyć także na ciepły posiłek oraz tradycyjne rogale świętomarcińskie.

Zgłoszenia przyjmowane są do dzisiaj, pod numerem telefonu 61 853 61 03 i mailowo, pod adresem turystyka@aw.poznan.pl. Koszt uczestnictwa wynosi 25 złotych.

Wydarzenie organizowane jest przez Automobilklub Wielkopolski przy finansowym wsparciu Powiatu Poznańskiego, Urzędu Miasta Poznania oraz Głównej Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Polskiego Związku Motorowego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA