Potrącił chłopca na przejściu dla pieszych przy szkole. Straszy jego rodziców... procesem za uszkodzenie samochodu

Autor: AK

Mężczyzna potrącił samochodem chłopca na przejściu dla pieszych, a potem go… zwyzywał zamiast udzielić pomocy. Do takich zdarzeń miało dojść w poniedziałek, niedaleko Szkoły Podstawowej numer 62 w Poznaniu. Sprawca ma również domagać się odszkodowania za uszkodzenie samochodu.

Napisała do nas czytelniczka, która opisała zdarzenie. Jak relacjonuje, w poniedziałek, w godzinach porannych doszło do potrącenia dziecka na przejściu dla pieszych przy Szkole Podstawowej numer 62.

Kierowca samochodu zamiast wezwać po pomoc dla rannego chłopca… zwyzywał go i na niego krzyczał. Pogotowie zostało wezwane przez świadków zdarzenia, a dziecko karetką odwieziono do szpitala.

Policja uznała winę kierowcy, jednak okazuje się, że to nie koniec sprawy. Jak relacjonuje nasza czytelniczka, sprawca… straszy rodzinę chłopca procesem sądowym za uszkodzenie samochodu. Miał również straszyć, że sam uszkodzi także ich samochód.

Nie wiemy, jaki jest stan poszkodowanego chłopca. Zachowanie kierowcy, który jest właścicielem jednej z poznańskich aptek na Jeżycach, jest jednak wyjątkowo naganne.

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia na adres kontakt24@codziennypoznan.pl

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA