RogaLOVE, czyli słodkie pomaganie - środki ze sprzedaży rogali świętomarcińskich pomogą dzieciom walczącym z nowotworami

Autor: AK fot. Rzuwig
REKLAMA

Najsłodsze święto w Poznaniu już w najbliższą niedzielę - tysiące nie tylko poznaniaków, ale także osób w całej Polsce, a nawet poza granicami zajadać się będzie rogalami świętomarcińskimi. Już po raz kolejny można połączyć przyjemne z pożytecznym i wziąć udział w akcji RogaLOVE, by wesprzeć Dzieciaki Chojraki, czyli dzieci walczące z nowotworami w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UM w Poznaniu.

Akcja ma na celu pomoc chorym dzieciom i ich rodzicom w ciężkich chwilach poprzez przeznaczenie całych środków ze sprzedaży rogali świętomarcińskich na rzecz organizacji Dzieciaki Chojraki.

Organizacja zajmuje się wspieraniem leczenia i badań naukowych onkologii i transplantacji szpiku u dzieci oraz tworzeniem warunków do całodobowej obecności rodziców przy chorym dziecku.

W jaki sposób można pomóc? Wystarczy dokonać zakupu rogala świętomarcińskiego przez specjalną stronę internetową. Słodką paczką można cieszyć się już na drugi dzień. Koszt jednego rogala to 15 złotych. Dodatkowo, należy opłacić wysyłkę - 10 złotych.

Klinika Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UM w Poznaniu jest jedynym ośrodkiem leczenia nowotworów u dzieci i młodzieży w Wielkopolsce, a zarazem jednym z największych ośrodków tego typu w Polsce. Rocznie wykonuje się tam około 30 przeszczepów komórek krwiotwórczych.

Przesyłki realizowane są na terenie całej Polski oraz poza granice państwa, jednak w przypadku przesyłek zagranicznych należy skontaktować się z organizatorami akcji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA