Studio Browar Piątek - odcinek 8.

Autor: Jakub Janiel

Już w najbliższy piątek o godzinie 15:00 oglądać będzie można nowy odcinek programu Studio Browar Piątek. Podsumujemy 22. Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych OFF CINEMA oraz opowiemy o festiwalu słowa w piosence FRAZY. Poznamy także najnowsze trendy w obszarze social media i online marketingu. Zaprasza Jakub Janiel. 

Powiemy o rozpoczynającym się w piątek festiwalu słowa w piosence FRAZY. Jakie wydarzenia czekają na Was z okazji tego przedsięwzięcia i co dokładnie zaplanowano na tegoroczną edycję? O tym opowiedzą nam organizatorzy.

Porozmawiamy również o zakończonym niedawno Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych OFF CINEMA. Wraz z organizatorami podsumujemy nagrody przyznane w ramach 22. edycji festiwalu oraz opowiemy o atmosferze, jaka towarzyszyła twórcom podczas tegorocznych zmagań.

Przedstawimy także najnowsze trendy w obszarze social media i online marketingu. Ich pasjonat opowie nam o tym jakie narzędzia zostały niedawno wprowadzone w najbardziej popularnych serwisach oraz dlaczego wykorzystywanie mediów społecznościowych przez firmy jest obecnie tak ważne.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA